Делюкс З балконом_de

Президентський* люкс із балконом_de

Комфортний, стильний, просторий номер зі спальнею, вітальнею, кухне та балконом. Для тих, хто з великої літери пише слово „Комфорт“.

У спальні – справді велике ліжко і можливість додати ще одне. Лаконічний, але стильний дизайнерський інтер’єр доповнено якісними дерев’яними меблями, що вписуються в атмосферу будівлі, створеної у стилі ампір.

У вітальні – стіл зі стільцями, шафа, книжкові полиці, де ви знайдете гарну підбірку книг або журналів, присвячених Львову.

Кухня в звичайному стані цілком придатна для того, щоб організувати легкий перекус або коктейль. На запит же ми додаємо електричну плиту та інші засоби, аби гість міг дозволити собі будь-які кулінарні експерименти.

Як і всі інші номери апарт-готелю “Горовіц”, президентський люкс обладнаний безкоштовним wi-fi, телевізором зі супутниковою антеною, засобами гігієни, халатами та рушниками, феном, сейфом та іншими зручностями. Ми максимально дбаємо за чистоту і безпеку наших гостей, а також за їхній затишок і комфорт.

Номер придатний як для сімейних пар, так і для бізнес-туристів, які люблять комфорт.

*Ми символічно називаємо наші найбільші апартаменти “Президентським делюксом” на честь Самуеля Горовіца. Самуель Горовіц – одна з видатних постатей в історії Львова кінця XIX – початку XX століття. Він був одним із лідерів єврейської громади міста, громадським діячем та підприємцем. Понад 20 років Самуель Горовіц засідав у міській раді Львова, понад 40 був президентом Торгово-промислової палати._ge

  • Кондиціонер
  • сейф
  • інтернет
  • сателітарне ТБ
  • кухня
  • зручності для дітей_ge
1 AdminDeluxe with balcony_de