Апарт-готель Horowitz

душевне місце в серці Львова

Переглянути номери


Наші переваги

Апарт-готель “Horowitz” розташований в самому центрі Львова за кілька метрів від площі Ринок. Ви мешкатимете в пам’ятці архітектури, будівлі з багатою історією. Відпочинок у “Horowitz” буде ідеальним і для сімей із дітьми, яким комфортно просто перейтися пішки до всього найцікавішого, і для бізнес-туристів, адже тут і центр ділової активності Львова, та й зрештою для всіх відвідувачів нашого міста. Адже десятки відомих ресторацій та сотні історичних пам’яток – в межах кількох хвилин ходи. Таких готелів у Львові зовсім небагато.

Детальніше


Історія

Будівлю, у якій знаходиться апарт-готель “Horowitz”, створив у 30-их роках XIX століття відомий львівський архітектор Пауль Ойтеле. Будівля до нашого часу зберегла свої найкращі елементи: фасад у стилі ампір, середньовічні підвали та барельєф “Амур і Психея” над входом.

Будували ж її на замовлення родини Горовців. Це був потужний галицький рід, який дав Львову багатьох відомих підприємців, юристів, лікарів, музикантів. Кілька Горовців були головними равинами в містечках Львівщини, найвідоміший із них – у Бродах.Розташування

Апарт-готель “Horowitz” розташовано в самому серці Львова на вулиці Краківській, у будівлі під номером 4. За кілька метрів від нас – Площа Ринок, епіцентр львівського життя. За хвилину від нас дійдете до Вернісажу, за 2-3 хвилини – до Оперного театру. Поруч – собор Петра і Павла, Вірменський собор, Домініканський собор, музей-аптека, Історичний музей, Етнографічний музей, музей скла, музей шоколаду і багато іншого. Майже весь туристичний Львів – буквально у Вас на долоні, якщо ви зупинилися в апарт-готелі “Horowitz”.


1 AdminMain_He