Номери

Апарт-готель “Horowitz” розташований в самому серці Львова, на вулиці Краківській, у будівлі під номером 4. За кілька метрів від нас – Площа Ринок, епіцентр львівського життя. За хвилину від нас дійдете до Вернісажу, за 2-3 хвилини – до Оперного театру. Майже весь туристичний Львів – буквально у Вас на долоні, якщо ви зупинилися в апарт-готелі “Horowitz”.

Ми пропонуємо Вам справжню золоту середину: розумну ціну, цілодобове обслуговування, якісні номери і велику кількість додаткових зручностей.

Наприклад, тут є можливість скористатися повністю обладнаною кухнею, посидіти в тиші у бібліотеці, розташованій у мансардному поверсі або скуштувати віскі у кам’яниці кінця XVI – початку XVII століття та оглянути приватну колекцію кишенькових годинників.

Для гостей з дітьми ми маємо дитячий куток, стільчики для годування, пеленальний стіл, возики-тростини.

Номерів у нашому готелі одинадцять, вони просторі, світлі і зручні. Оформлені та облаштовані за останніми тенденціями європейського підходу до готельної справи, вони наче створені для доброго сну та якісного відпочинку поміж прогулянками Львовом.

Дуплекс

Дуплекс - просторий дворівневий номер з мансардними вікнами, великим двоспальним ліжком, диван-ліжком, міні кухнею. Номер придатний як для сімейних пар, так і для бізнес-туристів, які люблять комфорт. На запит є можливість розмістити додаткове ліжко. Максимальна кількість людей – п’ять.

Двокімнатні апартаменти

Великий двокімнатний номер з двоспальним ліжком, двома диван-ліжками, міні кухнею. Номер придатний як для сімейних пар, так і для бізнес-туристів, які люблять комфорт, проте найкраще підійде для сім'ї до шести людей. Максимальна кількість гостей - шість. Єдиний номер розташований на першому поверсі.

Студіо

Студіо - зручний, затишний номер із міні кухнею. Номер обладнаний великим двоспальним ліжком. Лаконічний, але стильний дизайнерський інтер'єр доповнено якісними дерев'яними меблями. Максимальна кількість гостей - двоє.

Апартаменти з балконом

Комфортний, стильний, просторий номер зі спальнею, вітальнею, кухнею та балконом. Номер придатний як для сімейних пар, так і для бізнес-туристів, які люблять комфорт. Максимальна кількість гостей - чотири.

Сімейні апартаменти

Комфортний, стильний, просторий номер зі спальнею та кухнею. Для тих, кому потрібні не лише комфорт та якість, але й простір. На запит є можливість розмістити додаткове ліжко. Максимальна кількість гостей – п’ять.

Лофт

Лофт – зручний, затишний номер з мансардними вікнами та міні кухнею. Номер придатний як для сімейних пар, так і для бізнес-туристів, які люблять комфорт. На запит є можливість розмістити додаткове ліжко. Максимальна кількість гостей - троє.

adminНомери